Nabijanie

Z Lexopedia
(Przekierowano z Spamowanie)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dla jednych filozofia postowania, dla innych styl i sens życia. Pomimo, iż znane są różnorakie techniki i sposoby nabijania, wszystkie one łączą pewne podstawowe założenia.

 • Głównymi założeniami nabijania są:
  • byle jak
  • byle gdzie
  • byle o czym
  • byle często
  • byleby licznik postów szybko się zwiększał

Naturalnym przeciwieństwem nabijania jest kasowanie postów. Oba zjawiska (jakkolwiek by je klasyfikować) muszą mieć wspólne źródło, gdyż badania wykazują, że osoby nabijające posiadają również tendencje do kasowania postów, o ile mają taką możliwość.

Szczytem umiejętności nabijania jest dojście do takiej wprawy, że ostrzeżenia przeciwko floodowaniu pojawiają się nawet na IE w Czytelni.

Swoistym kresem beztroskiej działalności tychże było podstępne, nieoczekiwanie i niepoprzedzone żadnym ostrzeżeniem wyłączenie liczników postów w dziale Pogawędki (o których wszyscy wiedzą, że służą wyłącznie do nabijania - rzecz jasna, oprócz adminów, którzy byli przekonani, że w ten sposób powstrzymają fale ordynarnego spamu, zalewające większą część tematów). Pobudki służące tej decyzji okazały się najzupełniej mylne, a za dowód może posłużyć fakt, że w jednym z wątków w ciągu jednego wieczora powstawało do dziesięciu stron czystego spamu. W strefie objętej licznikami wciąż znajdują się poddziały: Całkiem poważnie, Uwagi techniczne i Lexopedia, co pozwala przypuszczać, że to one w najbliższej przyszłości staną się obiektem ataku nałogowych spamerów i krwawej zemsty nieludzkich adminów.

Patrz: Spamer.